Skip to content Jakub 'Gardner' Myśliwiec Jakub 'Gardner' Myśliwiec

Jakub ‘Gardner’ Myśliwiec

25 września 2023

Jakub ‘Gardner’ Myśliwiec

Projektant i wykonawca ogrodów, inwestor zastępczy, konsultant branżowy. Specjalizacje zawodowe: funkcja i ergonomia przestrzeni, inżynieria i technika ogrodowa, metodologie i technologie projektowania. Promotor biofilii i twórca rozwiązań łączących człowieka z przyrodą – do najbardziej znanych należy Ogród Minimalny, czyli ograniczenie obecności człowieka w ogrodzie do minimum.
 
Aktywny społecznik, motywacja: “pragnienie by uczynić lepszym i piękniejszym świat, w którym żyją moje dzieci i będą żyć ich dzieci”. Pomysłodawca i lider Organizacji Ogrodów Polskich. Wartość wnoszoną w pracę zawodową i społeczną czerpie z różnorodnych doświadczeń z branży ogrodniczej, a także przedsięwzięć społecznych i biznesowych. Zajmował się wykonawstwem oraz utrzymaniem ogrodów i terenów zielonych, prowadzeniem pracowni projektowej, detaliczną i hurtową sprzedażą roślin i materiałów ogrodniczych, produkcją roślinną, produkcją podłoży ogrodniczych, dystrybucją nawierzchni ekologicznych… a poza ogrodami m.in.: promocją przedsiębiorczości, wspieraniem rozwoju liderów społecznych, rozwoju regionalnego, nowoczesnymi usługami internetowymi, grafiką reklamową i internetową, marketingiem, copywritingiem. 

Jego celem jest wywrzeć znaczący wpływ na branże outdoorowe w Polsce zapewniając im wszechstronny skok rozwojowy, szczególnie na poziomie budowy kapitału wiedzy, popularyzacji dobrych praktyk i przygotowaniu do pracy nowych pokoleń wysoko wykwalifikowanych i świadomych profesjonalistów.

Udostępnij: