Skip to content Małgorzata Undziłło-Haverberg Małgorzata Undziłło-Haverberg

Małgorzata Undziłło-Haverberg

1 stycznia 2023

Małgorzata Undziłło-Haverberg

Koordynatorka LAB 60+

Od maja 2023 r. koordynuje, wspiera, współtworzy strategie rozwoju, aktywności i wizerunku Fundacji Laboratorium Architektury 60+ (LAB 60+). 

Jest managerem, praktykiem biznesu z potwierdzonymi sukcesami, strateżką, ekspertką w budowie organizacji w oparciu o zdefiniowane wartości. Doświadczenie organizacyjne zbierała w firmie Flugger w Polsce, od etapu „green field”, do stworzenia dużej, solidnej organizacji sprzedaży i zbudowania tej marki w Polsce. Brała czynny udział w tworzeniu strategii firmy na każdym z etapów jej rozwoju w Polsce. Jako mentorka biznesowa wspiera organizacje, przedsiębiorców oraz tych, którzy zwracają się o pomoc w zmianie. 

“Jest czas brania i czas dawania.” Dlatego też, obecnie celem Małgosi jest wykorzystanie swojej wiedzy i doświadczenia, wspierając ludzi i organizacje, które dopiero stają przed wyzwaniami. Identyfikuje się z wizją świata zielonego, wrażliwego, świadomego, opartą na wspólnocie oczywistych wartości takich jak prawa każdego, w tym starych, młodych, dzieci, kobiet, zaangażowane społeczeństwo obywatelskie, aktywne w swoich zrównoważonych samorządach. 

A dlaczego Małgosia zdecydowała się na współpracę z LAB60+? Po częstych podróżach, gdzie miała okazje rozejrzeć się po dzielnicach, po miastach, uważa, że nie są one zawsze przyjazne zdrowemu i szczęśliwemu życiu.  W szczególności, jeśli spojrzy ze swojego punktu widzenia. Małgosia mówi o sobie, że jest w segmencie „ older adult” lub inaczej „young old”. I zdaje sobie sprawę, z tego, że będzie “nas” coraz więcej, ludzi w kolejnych cyklach życia, otwartych na zmiany, na długie, zdrowe i szczęśliwe życie! Dlatego czuje zgodę na misję LAB 60+.

Każdemu życzy możliwości życia w dobrej długowieczności, czyli LONGEVITY: zdrowego stylu życia, zaangażowania w społecznościach, zabezpieczenia finansowego oraz otwartości na naukę przez całe życie!

Udostępnij: