mgr inż. arch. Katarzyna Vannucci

mgr inż. arch. Katarzyna Vannucci

Ekspert LAB60+ ds. Projektów międzynarodowych

Jest Absolwentem Politechniki Śląskiej w Gliwicach, na Wydziale Architektury i Budownictwa a także studiów podyplomowych: Sustainable Building, Planning and Construction (Architektura i Budownictwo Zrównoważone) na Politechnice Krakowskiej 2012/2013 oraz Academy of Young Diplomats w Warszawie 2015/2016. Wspólnie z przyjaciółmi stworzyła międzynarodowe biuro projektowe GROUP-ARCH (2002), prowadząc biura w Moskwie i Kijowie. Współzałożyciel i Członek Stowarzyszenia: Woman in Real Estate Poland (WIREP)

Prowadzi pierwszy w Polsce blog kreujący pozytywny wizerunek starzenia się i platformę porozumienia z wiekiem (własnym i cudzym) http://www.vintageclub.com.pl/ . Ma ambicje zawiązania międzypokoleniowego dialogu pomiędzy generacją seniorów a „resztą świata“, która (czy chce tego, czy nie) podąża tym samym i niezmiennym kursem przez życie. Interesuje się każdym dobrym pomysłem na okiełznywanie upływającego czasu, zaprasza do rozmowy specjalistów i wykorzystuje doświadczenia międzynarodowe.

Od 2012 roku mieszka w Krakowie i współpracuje w roli Partnera z MCC Beteiligungs Holding (międzynarodowa grupa budująca rezydencje i domy senioralne w Niemczech i Austrii). Jest też Współzałożycielem start-up’u Vintage Care (http://vintagecare.pl/ ). Vintage Care to więcej niż opieka. 

Udostępnij:
25 stycznia 2018