Skip to content GreenerAge we Frankfurcie GreenerAge we Frankfurcie

GreenerAge we Frankfurcie

15 czerwca 2023

GreenerAge we Frankfurcie

Kolejne owocne, międzynarodowe spotkanie projektowe za nami! Tym razem zebraliśmy się we Frankfurcie nad Menem, aby omówić dalsze działania projektu GreenerAge. Jesteśmy już mocno zaawansowani w realizacji poszczególnych części projektu i nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Wami naszymi rezultatami.

GreenerAge to innowacyjny projekt, który ma na celu stworzenie platformy edukacyjnej, dotyczącej ochrony środowiska i umiejętności cyfrowych dla obywateli w wieku 55+. Naszym głównym celem jest zapewnienie łatwego dostępu do wiedzy i umiejętności, które pomogą naszym użytkownikom przyjąć zdrowsze nawyki zarówno dla siebie, jak i dla naszej planety. W ramach projektu GreenerAge opracowujemy między innymi: obszerne i łatwo dostępne kompendium wiedzy na temat ekologii, a także interaktywną platformę edukacyjną. Chcemy, aby nasza platforma była pozytywnym narzędziem, które pobudzi do pozytywnego działania i aktywnego zaangażowania w kwestie ekologiczne i klimatyczne.

Zachęcamy do obserwacji naszego projektu: tutaj !!! Bądźcie z nami częścią tej inspirującej podróży!

Raul Castaño de la Rosa, Inês Saavedra, Sofie Pelsmakers, Karin Stiehr, Bart Borsje, Lucia Thielman, Carina Dantas, Alice Moreira, Willeke Van Staalduinen, Leni Koch, Outi Valkama, Juliana Louceiro, Edyta Sadowska, Zuzanna Gawron

💚 Tampere University,
💚 Laboratorium Architektury 60+,
💚 SHINE 2Europe,
💚 AFEdemy, age-friendly environments academy,
💚 ISIS-Sozialforschung

Udostępnij: